Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Dostihová stáj My Passion

O stáji

 

*2009 hřebeček (Bretigny x Vočko)

Jelikož se mi "krapet" zvyšuje počet dostihových koní (ale na Ifču nemám :-D), nejprve jsem oddělila dostihové koně od sportovních a založila dostihovou stáj My Passion (stejný název VIP stáje, kterou reprezentujeme). Až teprve nedávno jsem se rozhodla, že dostiháky dám na úplně samostatnou stránku, kde budu mít nejen rozdělené koně podle pohlaví, ale také sem zařadím chovné jedince a také hříbata.

Takže, není to nic složitého se zde vyznat, v oddíle klisny najdete dostihové klisny různého věku a všech zaměření na dostihy. V oddíle hřebci budou pochopitelně hřebci a valaši stejného infa jako klisny. Někteří sportovní hřebci působí jako aktivní plemeníci Je tu také jeden klusák. Mezi hříbaty najdete naše nové naděje, buď importované nebo vlastního chovu. A v poslední části, chovní koně, jsou hřebci i klisny určeni jen pro chov a ne sport.

Jelikož mám trenérskou licenci, nabízím se jako trenér pro vaše koně, poslední dobou se zaměřuji především na mladé koně, ať už remonty, nebo ty, co už běhají ale nemají moc úspěchů a podobně. Také jsem vedoucí a majitelka dostihového závodiště Saratoga, kde se konají dostiha jak roviny, tak proutky, steeplechase a také klusácké dostihy.

Chovní koně samozřejmě nabízejí připouštění a rodičovství. Můžete si zde "objenat" hříbě, že si vyberete matku a otce a pak se narodí hříbě, to vše po vzájemné dohodě. Také si můžete koně napsat jako rodiče pro své koně, ať už hledáte jednoho nebo oba rodiče. Sportovní koně nerada vidím jako rodiče /vyjma hřebců/, ale překousnout se to dá. Ale raději bych, abystě těchto služeb využívali u chovných koní.  

Protože jsou někteří koně čeští dostiháci, mám tu rozepsané autory.

Autoři fotografií:

Romana Nevěřilová (www.marii.wz.cz), Šárka Votavová (www.sarkaperuan.estranky.cz), ostatní dopíšu brzo

TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek